Reply on: jt #50721:
to je len efekt ultra-zoomu (tuším že som to fotil dokonca cez ďalekohľad ?). O 359 neviem nič, ale pri súčasnej finančnej situácii pochybujem a aj bez nej to akosi považujem za vyhodené peniaze (ďalšie vozy tohto typu už tak či tak nikdy nebudú).
jt
Re #50714 eMareq: Okrem nich a NP vozov sa toto napojenie použilo aj počas pokusov presunúť #359 a niektorej KT8 po železnici do železničného depa. Neúspešne.