Reply on: Sarko #2481:
Nuž, vždy mi bolo jasné, že ten človek nemá všetko v hlave v poriadku.I.
Len som reagoval na Tvoj príspevok ohľadne konečnej Exnárová. Mne je L32 totálne ukradnutá. Tak ako napísal BM stačilo natiahnúť troleje na ŽS a je to. Žiadnu L32-jku by netrebalo.
. Taktiez vnimam predlzenie trate na Bottovu ako nezmyselny krok, lebo sa nic nevyriesilo, ale ked primator pred volbami sluboval, tak tu trolej museli niekam natiahnut.
ako chodila z VS KNV:
Dopravák
Re #2478 Vladimír: je to pravda
Teda zhrniem to - Exnárovú zrušiť