Reply on: Vladimír #2079:
Nemam dojem, ze by to bolo v mojom prispevku nejasne napisane, ale cast kde pisem - V ramci principu NIKDY SA TO TAK NEROBILO a ..., co tak zachadzanie L6 pripadne L9 ku OC Optima, sa nevztahovala k obratom spojov o ktorych som pisal vyssie, tak si si ten poucovatelsky ton mohol odpustit
Hoci som oproti vam laik, tolko som vysledoval, ze L2 3 R1 na stanici ostro otacaju. Kolko 6-iek by stalo na opacnej konecnej, dve? Tie by sa tam zmestili, nie?

Sarko
V prvom prípade to bolo dohodnuté medzi vodičom a policajtami. O druhom prípade neviem nič, ale tiež to muselo byť dohodnuté, pretože policajti električky nemerajú. O oboch meraniach mám informácie od policajtov.