Reply on: Sarko #1767:
Absolútne si nepochopil, o čom hovorím. Ja som taký slušák, že si aj v BA v nočáku lístoouk cvaknem ale bezplatnou linkou by som chodil bezplatne lebo je bezplatná a bol by som blbec keby som ja platil a iní nie. A ak je určená len na prepravu zákazníkov nejakého treťotriedneho OD, tak si to má dotyčný OD ošetriť - ako, to som už písal.I.

Sarko
Áno, definuje to TARIFA DPMK, ale tá je len výňatkom PREPRAVNÉHO PORIADKU. Nástup a výstup cestujúcich je spôsob vybavovacieho procesu a ceny cestovných lístkov je už samotná tarifa (tarifikovať=účtovať, spoplatňovať podľa nejakého vzorca-oblasti), do ktorej spadajú aj tarifné pásma. Toto sa naozaj nedá miešať. Predsa pásma II. a III. nie sú žiadne výnimky a vzťahujú sa na všetkých cestujúcich, ktorí sa v danom pásme nachádzajú!