Dlho a nenapísal som nič také, s čím by sa nedalo súhlasiť, len treba poriadne čítať. K druhej otázke, ECTS sa primárne inštaluje na medzinárodné koridory a keďže nás všetky míňajú a ŽSR šetria kde sa dá, tak pochybujem, že ECTS niekedy dotiahnu vôbec do Košíc v tomto storočí. A to sa bavíme len o 120+180...

monoblok
Migracne obdobie- je uplne jedno, kde sa o akom obdobi pise, nic take sa nedodrzi ani neplanuje, ono totiz by sa ECTS muselo instalovat na vozidla ZSR a to sa financne neoplati, takze o nejakom zavedeni ECTS na Slovensku nikto nic netusi