Dlho a nenapísal som nič také, s čím by sa nedalo súhlasiť, len treba poriadne čítať. K druhej otázke, ECTS sa primárne inštaluje na medzinárodné koridory a keďže nás všetky míňajú a ŽSR šetria kde sa dá, tak pochybujem, že ECTS niekedy dotiahnu vôbec do Košíc v tomto storočí. A to sa bavíme len o 120+180...

veteran
Terminál so siedmimi pármi vlakov, štyri páry "od dňa zavedenia" v živote nezavedené. A to všetko za 12 rokov. Zvyšok času sa besedovalo, konferencovalo a/alebo inak tliachalo do vetra.