Dlho a nenapísal som nič také, s čím by sa nedalo súhlasiť, len treba poriadne čítať. K druhej otázke, ECTS sa primárne inštaluje na medzinárodné koridory a keďže nás všetky míňajú a ŽSR šetria kde sa dá, tak pochybujem, že ECTS niekedy dotiahnu vôbec do Košíc v tomto storočí. A to sa bavíme len o 120+180...

S499.1023
Kupón si môžeš kúpiť papierový s platnosťou hneď (to len tak pre vyváženosť spravodajstva), že neplatia kupóny v rýchlejších vlakoch je OK, naopak je blbé, že na niektorých tratiach kvôli riedkosti pomalej vrstvy musia platiť aj v R. A v prímestských busoch by podľa teba karta/lístok platiť nemali?