Dlho a nenapísal som nič také, s čím by sa nedalo súhlasiť, len treba poriadne čítať. K druhej otázke, ECTS sa primárne inštaluje na medzinárodné koridory a keďže nás všetky míňajú a ŽSR šetria kde sa dá, tak pochybujem, že ECTS niekedy dotiahnu vôbec do Košíc v tomto storočí. A to sa bavíme len o 120+180...
mi.v
Náhodou som si dnes všimol, že keď majú L52 a L3 z NO na Jazero odchod v rovnaký čas, vyhľadávač spojenia celkom vylúči spoj L52:
http://imhd.sk/ke/planovac-cesty-vyhladanie-spojenia?z1x=N%C3%A1m.+oslobodite%C4%BEov&z1k=&z2x=Levo%C4%8Dsk%C3%A1&z2k=747&odpr=0&datum=17.9.2017+nede%C4%BEa&cas=19%3A30&mnp=2&np=5&ptyp=0&rch=1&dpre=true&dprt=true&dpra=true
(to je odchod z NO na Levočskú v nedeľu o 19.35)
Spoj L52 sa zobrazí len keď sa v zaškrtávacích políčkach vypnú električky.
Ale tento vyhľadávač nie je sám, to isté robí aj vyhľadávač na dpmk.sk.
Kto nechce, aby mu vyhľadávač takto zakrýval niektoré spoje, musí sa obrátiť na vyhľadávač cp.sk, ten zobrazí všetky.
Podľa mňa je takýchto duplicitných spojení tak málo, že lepšie by bolo, aby ich vyhľadávač zobrazoval všetky (nič zlé sa tým nestane) ako je to teraz, že ich bezdôvodne odstraňuje. Porozmýšľajte o tom. Ja porozmýšľam, či pre cestovanie z NO nezačnem teraz radšej používať cp.sk, lebo medzi L3 a L52 je niekedy rozdiel a chcem mať možnosť sa rozhodnúť.