601455: trocha sa pomenili chrono. Niekto si dal tu namahu a pre kazdy jednotlivy spoj z/do Badina odsledoval jazdnu dobu a zistene priemerne casy nahadzal do CP. Trva to 27-32 min. Len neviem co urobia ak sa vymenia vodici, vozidla, alebo zmenia stali cestujuci.
Schuhu
"Spoje vynechávajú viac než dosť"
Prepáč, ale ja som už dosť dlho nevidel, že spoj vynechal, ale "iba" meškal, ale nie 11 minút (iba na L26 ? ). VŽDY meškali spoje v rannej špičke a NIKTO nemal pripomienky, lebo keď sa lúpe do autobusu 50 študentov, tak zdravý človek to pochopí, že zato nemôže vodič.
...alebo má vodič zavreť dvere a nebrem vás, pretože by som meškal.
...a zmena chronometráže problém nerieši, pretože v mesiacoch máj-jún je rapídny úbytok cestujúcich. A opäť by sa len musela donekonečna meniť chronometráž.
Či sa ti to páči, alebo nie, kým nebude nástup všetkými dverami (čo asi nebude nikdy), tak spoje budú meškať vždy.
Votrelec: Aby bolo jasno, koniec báchorkám, jasné dôkazy a všetko bude o.k. Nič proti kritike, ale ak niekto vyhlasuje skreslené veci, tak to je neakceptovateľné.