Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Papyr este jeden paradox. U nadsencov mhd v ktorom meste si videl, ze by sa odmietali vozit v mhd? To je forma protestu od nas, ale na napravu je to malo. 😞
Reakcia na: Polio #9379:
Vies, v Bystrici to ide s MHD dole vodou a rychle sa im to tam zhorsuje a zdrazuje. Preto sa obycajni ludia, obyvatelia BB a klienti MHD, rozhodli pre protestnu akciu - necestovat v dany termin MHD. Cize "strajk cestujucich", aby dali najavo svoju nespokojnost. To je to "vyhybanie sa autobusom" 🙂
Potvrdzujem ze nazov Alpinka je podla rovnomenneho pohostinskeho zariadenia, ktore uz dobre 2 roky chatra.
nazov zastavky alpinka je asi od pohostinskeho zariadenia, ktore je na konci ulicky smerom vpravo. davnejsie tam bola "restauracia"/ pohostinstvo aj z letnou terasou a este aj kancelaria hvezdarne Vartovka. tam sa dalo nahlasit navstevu skupinky nadsencov pre pozorovanie slnka, alebo nocnej oblohy.
Kami: ...no to fakt žiadne perly neboli ?, ale podstatné je 297AH späť v premávke 🙂
Reakcia na: TA #9388:
neviem ci sa tam nenachadza(l) rovnomenny podnik. Ono ked ides tou ulicou dalej dostanes sa bud k mostikom, alebo k byvalemu lyziarskemu svahu.

Re #9380 LUK: az tak som sa nevyhybal, ale zvlast som vypravu nesledoval. Nevidel som nejake perly.
Reakcia na: Polio #9390:
nie neviem to bol len zart ?
Reakcia na: LUK #9377:
Skúsil som a bol som spokojný.
Podľa čoho je pomenovaná zastávka Alpinka na Hviezdoslavovej ❓
Reakcia na: NIGHTTBUS #9369:
To je zásadný blud, 9TrH a 9TrHT nemajú po stránke trakcie nič spoločného.
Reakcia na: LUK #9385:
ja citam aj pri jedeni - NEPOMAHA ?
mimi: ja sa skôr bojím, či bude vôbec čo písať, teda či bude vôbec niečo jazdiť...

Polio: na je jedno riešenie - veľa čítať... ?
Reakcia na: LUK #9382:
ja neviem ja jednoducho ked prispevok pisem tak v nom nevidim ziadnu chybu ale ked ho odoslem a napisu mi na to nieco tak az potom mi to zapne aku blbost som napisal ? ?
Inak som aj ja zvedavy ako okresana bude mhd cez prazdniny a aky chaos nastane ked bude vyluka trolejov, Luk to bude perliciek z vyrav.
Polio: keď o tom vieš, tak prečo s odoslaním nepočkáš, kým Ti to zapne...? ?
Reakcia na: LUK #9380:
ak citas a ja viem ze citas presovske forum tak vies ze mi to zapina az ked prispevok napisem ? ? ❗
Polio: tu bola ale reč úplne o inom... ?

Kami: to, že si sa im vyhýbal ale dúfam neznamená, že si žiaden nevidel a teda môžeš podať perličky z výpravy... ?
Reakcia na: Kami #9378:
my sme mali v Po v sobotu vyluku trolejbusov koli jarmoku takze tam si sa stretol s autobusmi na kazdom kroku ?
Danny: tych 14 a 24 mil. su len naklady na PHM, este treba priratat naklady na udrzbu. Prakticky cela vozovna v BB funguje aby jazdilo tych cca 24 trolikov. Ale v DPMZ je to este horsie s nakladmi.

Co sa tyka strajku, ja som sa cez vikend uspesne vyhybal autobusom.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.