Misha #6622: svoje nadavky mozes pokojme obratit proti sebe. Kup si pivo, popcorn, daj si teple papuce a preklikavaj sa diskusiou od 3.1., pripadne aj hlbsie do minulosti (staci od 15.12.).
mikimontana #6624: skupina Kroky uz myslim zanikla. Ty a Misha sa mozete dohodnut a browsovat spolu.
Luk no vidis nokia podporuje makcene a dlzne a Siemens nie a za to ma tiez mozete zdrbat, ze to neni pravopis. Sme ale niekde mimo temu. Kto zajtra chce ist na Sachticky lyzovat?
Dnes napríklad 715BE na spoji 25/718 zo Starohorskej, otoč. meškala 37 minút.
L20: 868BA
L80: 867BA
L25: 695AR (namiesto 352BJ, ktorá včera havarovala)
775AB už jazdí normálne na L90.
nejake zmeny na linke boli. Nie je tu, lebo este nebola aktualizovana. Mozes si ju pozriet na oficialnej stranke www.sadbb.sk
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
www.myniesmesadbb.sk