Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: S499.1023 #45060:
Nakoľko sa jedná o staré trolejbusy a taká prestavba je finančne náročná, je ich kúpa nereálna. Mám to od vyšších, že kúpa takýchto vozov je nereálna. Výhodnejšie je už kúpiť rovno nové vozy.
kedy budu prosim vas fotky z Kališťa 2011 už sa neviem dočkať
Reakcia na: Peter6607 #45046:
To by ma zaujimalo, preco by nemohol, ked su to take iste trolejbusy ako prva seria bratislavskych 15Tr?
Reakcia na: brefos #45050:
, Re #45051 BB-Schuhu: A ja, že čo je v tých novinách: a) cyklobusy v NR, b) M. Matala - ja ako nový diskutér ho nepoznám osobne, ani jeho nick tu, je to Kami ❓ (iba viem, že jeho meno je pri spoluautorstve knihy 60 rokov MHD v BB) ?
a prosim ta napisal by si mi šPZ všetkych busov co tam mala SAD ZVOLEN prosim budem velmi vdacny dakujem
Reakcia na: dispecer1 #45056:
Ja som tam bol a troška ma mrzí, že celé podujatie absolútne mimo záujmu médií a hlavných predstaviteľov Vlády SR. Kalište ako jediná obec spomedzi 102 slovenských obcí fašistami vypálených na prelome rokov 1944/1945 už nebola nikdy obnovená. Dnes som si vypočul výpoveď bývalého obyvateľa Kališťa (86 ročný pán), priameho účastníka bojov, ktorého deportovali až niekam do Tirolska, zavraždili mu všetkých rodinných príslušníkov. Je hrôza počúvať ako táto obec zanikla a NIKDY by som to nechcel prežiť. Ale aj napriek tomu je to súčasť histórie slovenského národa a to, ako sa prevažná časť (česť výnimkám) stavia ku svojej histórii, je naozaj smutné. Ja poviem úprimne za seba, na Kalište chodím rád, ale nielen kvôli možnosti previesť sa autobusom. Je v tom niečo hlbšie. Autobusy sú len môj koníček, niečo navyše...
a aj ty si tam bol ci nie
Reakcia na: dispecer1 #45054:
Budú, ale neviem kedy. Samozrejme ich musíme poposielať.
dikoi a budu aj na imhd.bb.sk ci nie
Reakcia na: dispecer1 #45052:
Samozrejme budú ? Ochutnávka súkromníkov-7 fotiek je už tu: http://www.k-report.net/ukazobrazek.php?soubor=607734.jpg&httpref=2484/59086 ?
budu prosim vás aj dáke foto z Kališťa 2011
Reakcia na: brefos #45050:
Reakcia na hlavné správy na Markíze... Aspoň raz tam dajú aj niečo pozitívne.
Kami: Ty jeden cyklista ? A čo na ten cyklobus hovoríš. ?
Reakcia na: Dano-BB #45048:
trat do sasovej........v priebehu najblizsich 300-500 rokov
Ja sa pametam ked na internatnu jazdil bordovy klbovy autobus karosa b 741 aszi , ale nikde o tom neni fotka 😃 Okrem tohto nevie dkto kedy sa ide robit trat do sasovej ? 😃
Reakcia na: Peter6607 #45046:
áno, väčšina vyzerala tak ako 1510 (jedna vec je vyzerať druhá je technický stav).
Chcem sa spýtať, či väčšina vyradených trolejbusov Škoda 15Tr vizerala práve takto.
http://www.youtube.com/watch?v=QTczGijDgRg
Škoda je, že sú napájané na 750V, čiže napr. DPB ich nemôže odkúpiť i keď by si v premávke miesto našli.
v roku 2008 sme boli na letisku sliac klbom od sadzv ktory objednala moja skola celkom v pohode to bolo zazitok na cely zivot ?
Reakcia na: fragma #45043:
Aj vtedy to zabezpečoval SADZV. Inak som rád že sa ti páčili fotky. ?
Reakcia na: brefos #45042:
MHD kĺby si aj ja z minulosti pamätám, išiel cez Badín-ZŠ, Rakytovce, Kremničku, Sládkovičovu (stál všade). Teraz pôjdu busy SAD Zvolen oproti sebe po bližšie brány za prímestské cestovné http://www.siaf.sk/autobusova-doprava

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.