O tom nepochybuj to by som si nikdy nenechala ujsť a inak ešte k tej prehliadke vozovne pred pár rokmi asi tromi tam bol dokonca deň detí a tá informácia sa vozila vo všetkých busoch vtedy ešte našej MHD ?
Jáj no boli, len také utajené. Napríklad aj v DPMZ bolo, ale to mali všade oznamy aj na stránke, však aj v TV hádam na každej stanici to bolo. Ale tu len vyvolených ?
Však keby sa spravil deň otvorených dverí, to by bolo. ? Ale ako ich poznám, stojí to strašne veľa peňazí a čo ja viem čo ešte všetko. Treba nato asi ťažké milióny ? Však ešte ani jeden z našich 3 dopravcov také niečo neuskutočnil ?
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
draxter
Re #31076 Habibi: nie, chcem do do počítačovej hry ?