No onéé pán vodič M.K. sú iný frajer viac ako 30 rokov za volantom hádam nebude zapínať transparent ? inak dnes ma také hádam aj mnohým divné nápady prepadli. No tak ma napríklad, že my Sásovčania si budeme kupovať len každý tretí lístok hádam nie sme sprostí a nenecháme sa diskriminuvať..príde ujo zlostný revízor zapíše za prítomnosti polície /inak nikomu nedám/ údaje z OP a žiadna výzva ma nedonúti zaplatiť..som krepá a či čo ??..pôjdem na súd /ja jááááj zase známosti / a poviem a či som ja horšia ako x- neviem čo ???..no nesmejte sa ja vyhrám ? že niektorí nerozumiete ??...nevadí.. ?
Velmi výstižne pomenoval situáciu ohľadne X-kových liniek jeden nezainteresovany pozorovateľ z Čiech na inom fóre, citácia:
Postupu, kdy se ceny v určité oblasti sníží pod náklady a pak se provoz dotuje z jiné činnosti s cílem vytlačit zde konkurenci, se říká predatory pricing a je to zakázaný, tzv. (nekalosoutěžní) způsob konkurenčního boje.
Chýba mi tu smajlík so zdvihnutým palcom, takže aspoň takto.. ? ? ? ?
Týmto by som chcel požiadať všetkých fotografov, aby začali zhromažďovať dôkazy o rôznych prehreškoch, ktoré urobi / urobil SAD ZV. Treba ich čo najviac zdokumentovať, potom sa rozpošlú na potrebné miesta. Ak sa Vám dá, sústreďte sa na to!
Rozhodol som sa vyuzit svoje kontakty v PMU, SMERe, Jojke, ZMOS a podobne. Postupne im napisem rozne ziadosti o presetrenie stavu u nas a vyvodenie dosledkov.
Ja už dávno viem, že pre SAD ZV platia zákony a nariadenia z inej alternatívnej reality, ktorá sa občas prekrýva s tou našou, ak im to vyhovie. Ale kto vie, raz možno dôjde aj k neplánovanému prekrytiu.
Je az zarazajuce ze si sad ZV si moze robit doslova co chce. Kym na to ze zrusi platbu za lyze potrebuje novy cenovy vymer od VUC, znizenie cestovneho v X linkach prebehlo doslova z minuty na minutu a tam uz ziadny novy cenovy vymer nepotrebovali? ?
Ako uz S499 spravne podotkol, tato stranka sice nepatri ziadnemu dopravcovi, ale patri sukromnej osobe a tato si moze urcovat, co na nej bude a co nie.
Chyba ti cestovny poriadok X-liniek? Jednak ziadny taky neexistuje a jednak X-linka ide vzdy vtedy, kedy trolejbus.
Práve som videl mestský kĺbový autobus DPMBB pri Europe SC a z neho vystupovalo niekolko desiatok detí. Žiaľ žiadne označenie autobusu som si nevšimol aj vďaka veľkému protisvetlu, ale vyzeralo to na nejaký zájazd. Mám z toho radosť, lebo vyzerá to tak, že o zájazdy s DPMBB je záujem, ale zároveň som trochu smutný, že sa tieto busy využívajú takto, lebo radšej by som ich videl na nejakej novej linke do Sásovej. Ale i tak je to super, nech je takýchto zájazdov co najviac. Fúúú, ale tých detí sa tam fakt strašne veľa zmestilo, možno i celý ročník
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
xdeimosx
Napr. ako dnes na linke č.24 pri Europa SC:
http://img.etherealia.com/24.jpg