Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Danny #26162:
Cize sa to zase odklada, a to len preto, ze to zase prelozili do PPP. Vsak to uz mala stavat SSC a zaciatok vystavby bol stanoveny na koniec tohto roka, takto sa to zase cele odklada a môze sa aj stat, ze pri neuspechu PPP projektov a s tym suvisiaceho nedavno schvaleneho zakona o vyvlastnovani doplati na to aj BB, pretoze sa to cele zrusi, pricom stavba cez SSC bola uz pripravena aj s vykupom pozemkov a dalsimi potrebnymi ukonmi na zacatie vystavby..?!
Čo je to za nového dementa s číslami v nicku? Som myslel, že aspoň ukončená základná škola je podmienkou vstupu do tohto fóra.
Reakcia na: karosa 744 #26145:
Napíš mi prosím číslo tej vyhlášky, na ktorú sa odkazuješ, rád by som si to pozrel, pretože nemám pocit, že by to mohlo byť reálne.
Reakcia na: Ancestor #26150:
a keď nevidíš rozdiel ako prznia dopravu sad ZV tak si oživ pamäť a ešte raz si prečítaj toto:http://vyboch.blog.sme.sk/c/124944/Bystricke-zombiebusy-su-spat.html
parádny článok
Reakcia na: Ancestor #26150:
a ty si z kade???? určite si Zvolenčan
Reakcia na: 2008 #26154:
Tri minuty po Tvojej otazke (v #26155) mas taktiez odpoved na Tvoju otazku, ze za koho sa vyjadrujem.
Reakcia na: 2008 #26154:
Ja poznam prevazne iba civilizovanych ludi a sdielaju ten isty nazor ako som uviedol, ty budes asi vynimka.. ?
Reakcia na: mirkobb #26153:
A TY SI KTO ? KEĎ SA VYJADRUJEŠ ZA VAČŠINU CIVILIZOVANÝCH ĽUDÍ !
Reakcia na: Ancestor #26150:
Su ludia, ktorym si staci sadnut aj do kravske lajna aby im bolo teplucko.. ? Ale väcsine civilizovanych ludi ta "kvalita" v podani SAD ZV vadi, vies..? No ale kedze Tebe SAD ZV staci, tak naco sa potom hlupo vypytujes..? ?
Mna by zaujimalo a ci by mi to mohol niekto vysvetlit, kde sa napr. podela normalna (teda pôvodná) 2-ka, na aku ma SAD ZV s mestom uzatvorenu zmluvu, kdeze na zastavkovych CP je vylepena uz len 601455 s č. 2..!? Tak sa pytam, je to primestska linka, alebo tá pôvodna mestska? A ako bude potom oznacena legalna linka DPM BB? Vsak ludia budu mat z toho "hokej" v hlave! ? Myslim, ze za tieto "kotrmelce", ale aj dalsie zo strany SAD CCCP (za cele ich pôsobenie v BB) je uz dostatocny dôvod zo strany mesta na vyvodenie sankcie. ?
Reakcia na: Ancestor #26149:
Chlapče, tu nejde o odlíšenie autobusu od trolejbusu, ale o to, že SAD ZV už nemá robiť linku 2! Týmto opäť porušili pár vecí, ktoré teba možno netrápia a ich asi tiež. Navyše tým spôsobujú ešte väčší chaos ako je.

Inak normálny človek odpovedá na to o čom má aspoň ako taký prehľad. Takže nabudúce si prečítaj niektoré predchádzajúce príspevky, aby si pochopil o čom je reč.
Reakcia na: BB3411 #26148:
Mohol by si mi prosím ťa vysvetliť, ako zvolenská SAD przní dopravu v meste? Bo nevidím hlbšie do tohto problému, sadnem na bus do teplúčka a to je všetko...
Reakcia na: xdeimosx #26146:
Akože normálny človek nepotrebuje označenie trolejbusu 2 a autobusu x2, lebo normálny človek si vie uvedomiť, či je to autobus alebo trolejbus
kto ich už pošle konečne przniť si dopravu domov do bryndziarní a tiež aj pána Murgaša predsedu BBSK,tomu by som tie jeho úžasné prešľapy a cieľavedomé ničenie BB zosobnil a straty a penále ktoré má platiť BB jeho vinou zosobnil,baranovi jednému
povie mi niekto za akých podmienok môže mesto zrušiť licenciu tej najúžasnejšej sad v celej galaxii???? ked veselo stále a dost dlhú dobu porušujú zákon a kedy už niekto spraví poriadnu reportáž o stave aký pretrváva v BB,písal som už do všetkých TV ale ako vidím bez ohlasu,žeby z všetkým čo sa deje v BB stálo aj ministerstvo dopravy a držalo "ochrannú ruku" nad sad ZV a ovplyvňovalo aj médiá????????????? ? ?
Včera som sa konečne viezol trolejbusovou 2kou, čo je pre mňa najdôležitejšia linka v rámci MHD. Avšak okrem nej som včera videl aj autobusovú 2ku, čo ma dosť zaskočilo, keďže som si myslel, že bude už premávať pod označením X2. Ten SAD ZV už asi fakt nevie čo skôr od dobroty
Reakcia na: Votrelec #26139:
podla vyhlášky o prevádzke v autobusoch a trolejbusoch a iných vozidiel zabezpečujúcich hromadnú prepravu cestujúcich(vic ako 8 osôb)by teplota v lete by sa mala pohybovať20--24 stupňov,v zime 18--22stupňov,ale to by musela byť v astobuse nainštalovaná klimatizácia čo nije lacná záležitosť(cca 300 000 SK) takže to ostáva len na klasike(otvorené okná a zapnutých motorčekoch na streche vozidla).
Reakcia na: Kami #26143:
s tou 21/22 súhlas. ale nateraz to asi nebude možné...

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.