A este som(mozno aj viaceri) nerozumel tomuto: "Patriot, posli tam svojich kamosov.."
Akoze kde ich ma poslat? Nejak mi unika suvislost v kontexte predtym napisanych viet? Skus vysvetlit..? ?
Milá Aďkova lietajúca análna sonda! Pravdepodobne všetkým tu disktujúcim je jasné, že ty si si plne vedomý, že u DPmBB ani ČSAD SAD BBDS sa už nikdy nezamestnáš, takže je v tvojom osobnom záujme bojovať zo všetkých síl za STS CCC, aby si nemusel do roboty každodenne dochádzať do Bryndzova.
Dobré ráno chlapci !! ? Takže je čas na moje dojmy zo včerajšieho stretnutia. Myslím,že bola veľmi priaznivá konštalácia hviezd a že na včerajšom stretnutí boli ľudia majúci radi dopravu a bolo to ozaj cítiť . Viem, že príjemný večer sme mali všetci zúčastnení som rada, že som zavítala do tohto kolektívu. Srdečný pozdrav do družobného mesta Prešov a za seba sľubujem , že ja som si pozvanie uložila na správne miesto a nebude dlhotrvať kým znova vytískam milé moje "koniare"
No a na to šampanské pri prvom oficialnom vození trolíkom sa teším a tiež tak na sprievodný program ?
Treba poďakovať všetkým účastníkom včerajšieho stretnutia, ktorých počet sa nakoniec zastavil na čísle 24, za vybornú atmosféru. Osobitne treba vyzdvihnúť účasť prešovskej delegácie v počte 5 "kusov". ?
ak si odmyslime, ze vykonavaju dopravu vo verejnom zaujme (definiciu pozname), co by este chceli?
Refundaciu miezd vodicov co odisli (odidu) na trolejku?
Refundaciu odpisov autobusov ktore nenakupili (40-50 autobusov)?
Ja viem, ze Adrianka nezaujima skutocnost, ale ako sa to da prezentovat na verejnosti, ale na sude zvycajne zavazia fakty.
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
mirkobb
http://dnes.atlas.sk/zo_sveta/133465/jedenastrocny-vodic-prehanal-policajtov-po-dialnici-v-usa ?