Je to neuveriteľné, ale magor to zase dokázal... Nebolo to tak dávno, čo si "istý" chlapec "požičal" autobus a niekoľko dní na to mu magor ponúkol prácu vodiča. Tento chýr sa už dostal aj za hranice nášho malého štátu... Dnes ráno na ČT to kritizoval dopravný psychológ z Prahy, najmä to, že magor z neho spravil hrdinu a ponúkol mu prácu. SAD CCC sa vie skutočne "zviditeľniť". Už to dokázala viackrát, ale v tomto trende úspešne pokračuje. Gratulujem. ?
Hneď, ako to bude možné, hodím link.
Hneď, ako to bude možné, hodím link.

A za batozinu som platil naposledy prave vo vlaku a nie malo - 40 Sk!
expresbb
Re #23957 LUK: < 222 skk relačná zľava a máš tam zaplatenú aj batožinu.
Re #23960 habibi: Najpr si treba vyhľadať spojenie na stránke www.zssk.sk (odchod minimálne 12 hodín pred platbou) a potom pod vzdialenosťou a časom máš možnosť kliknúť na tlačidlo nákup. Zatial čo som pozeral. Táto ponuka platí len na rýchliky.
Re #23962 Danny: A ja viem aj o cene 0 SKK. Ale to nezradím a nie je to STOP.
Re #23968 PIT: Keď si pozrieš tak ani bus to v priemere neťahá dáko rýchlo. Povedal by som, že taký priemer je okolo 3:25~3:30hod. Takže tiež nič moc.
Re #23969 LUK: Tak mi ich vymenuj tých 54 podmienok. Pokiaľ viem, tak u toho dopravcu za 189 z karty stačí sa pozabudnúť vo ZV buse a môže kupovať novú kartu.
Re #23970 mirkobb: Pravdu máš, až mi je to divnô ako hovorí habibi