Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Ozaj, na VUCke vyrazili "ministra" dopravy stredoslovenského kraja, takže trolejbusy možno budú.
V dnešnom echu bol článok, že AS sa má začať stavať budúci rok, pričom projekt vyberú do 2 mesiacov. Ak som to správne pochopil tak starú stavbu zbúrajú a vybudujú novú (zároveň to bude to nákupno - zábavné centrum). Tiež to chcú lepšie prepojiť so železničnou stanicou.
Reakcia na: Mirosk #21834:
mam najradsej vyjadrenia takych ludi, ktori rok a pol nevideli trolejbus ani len na fotke, nie to este nazivo.
Reakcia na: Mirosk #21834:
Nemusia ihned reagovat na kazdeho blbca, nad take invektivy sa treba vediet aj povzniest a v konecnom dosledku ten anonym nebol adresovany primarne im(aj ked sa tam spomina ich vozovy park), ale primatorovi, tak nech v prvom rade ma ten zaujem ohradit sa okrem ineho aj proti znevazovaniu de facto mestkeho podniku. ? Ale "rukopis" toho anonyma mi napadne pripomina(samozrejme, ze iba "vzdialene") prispevky #21023 a #21083 ? , a taktiez este nejakeho "typka pod nickom 2007" v polovici aprila na tomto fore(aj na fore BB), Tebe nie? ?
Reakcia na: Mirosk #21834:
Kde hovoria činy, slová sú nanič.... ?
Ani tisíc vyslovených právd jedno klamstvo nenapraví.
Mirkobb:kto mlčí,ten svečí...
Reakcia na: burz #21830:
Nuž pekné z hľadiska ľudovej tvorivosti, keďže sme si už zvykli na kríže popri ceste v tejto oblasti i na akúsi vstupnú bránu do tradícií Detvy , ale nejako sa mi tam "bije" architektúra..ak ľudový tak celý..ešte som na kovovej tyči nikdy nevidela na kuse dosky vypaľovaný cestovný poriadok .. ?
Reakcia na: mirkobb #21831:
A ja si myslím, že najlepšou odpoveďou budú trolejbusy v uliciach, lebo tento anonym silne pripomína zdochýnajúceho koňa a ten ako vieme kope...ignorácia je najlepšia zbraň a nie výkriky na neznámeho páchateľa ?
Reakcia na: mimi #21804:
Dam sem ten odkaz na ten clanok znovu, ten mi nejak "neslo otvorit".. ? http://www.bleskovky.sk/cl/10/158260/Saktora-nastval-anonym-?hl=saktor
Tak mam dotaz v suvislosti s tym co sa v tom clanku uvadzalo (citujem): ... "machinácie sa v meste zakrývajú živením kauzy spustenia trolejbusov. Mesto sa bojí spustiť trolejbusy, pretože nechce povedať, že boli v príšernom stave...“ píše anonym. (koniec citacie), ci by snad nemal aj medialny odbor DPMBB vydat (nechcem radit) nejake stanovisko(nie konkretne na nejakeho blbca-anonyma) ale k tvrdeniu, ze trolejbusy su v spatnom stave, vsak to je loz ako "svina", zavadzajuce tvrdenie, poskodzovanie dobreho mena, atd. Uvedomujem si, ze sa neda reagovat zakazdym na kdejakeho psychopata(obzvlast ked je to anonym), ale malicke vyhlasenie priamo do novin(kde to bolo uvrejnene) by nezaskodilo, samozrejme uz aj s patricnym komentarom ku kauze "prietahy a obstrukcie ohladne spustenia trolejbusov". DPMBB ma pravo sa ohradit a branit, ked su taketo zavadzajuce informacie citovane v najpredavanejsom denniku, no a v neposlednom rade to hadam "bodne" aj primatorovi. SAD BB ako vlastnik podstatnej casti T-busov by tiez nemusel mlcat, ze?
?
Veď ja len dúfam, že 2008 bude už hádam aj Sásová, a nie len doterajšie trasy. ? Nuž, uvidímä...
Tak ako včera, rovnako aj dnes na L23 jazdí BB-589AF, ktorému nejde bočný transparent, takže vozidlo na boku nie je vôbec označené.
Pred ZUŠ na Štefánikovom nábreží sa v ľavom pruhu v smere Hušták hneď za križovatkou "buchli" autá, takže sa vytvárala zápcha už k DK...
Reakcia na: Habibi #21820:
Nechaj kôrku. On je posranec a s nami všetkými zatočí na súde ? ? ? .
Reakcia na: mimi #21824:
..hádam počkajme čo sa z vajca vyďobe.. ja som sa narodila ako optimistka a otec vraveli /kde to čítal? / , že pravda zvíťazí...sa mi vidí, že jablko nepallo ďaleko od rodostromu !! ?
Reakcia na: Habibi #21823:
lebo tak ci tak si da za uspesne /ne/splnenie slubu odmenua odhali zazracne zaskodnika, tak si ju akoze zasluzi ☺
Reakcia na: Habibi #21822:
Do kelu, ale prečo zagágal ?? ?
Reakcia na: mimi #21804:
Inak toto nemá chybu FAKT !!...primátor prerazí vo voľbách aj vďaka tomu, že si dá do volebného programu spustenie trolejbusovej dopravy odvolávajúc sa na ekológiu a následne sa nechá podplatiť, aby splnil svoj volebný sľub...asi ma šlak trafí z tejto konšpirácie.... ?
Reakcia na: S499.1023 #21811:
A čože ti LUK guľu vari požičal ???
Reakcia na: kvorka #21818:
Nejako sa mi zdá, že si onehdá tvrdil, že trolejbusy skôr ako v roku 2008 nepôjdu...tiež sa niekto chcel hodiť pod vlak...a ja by som chcela vedieť či trváš na napísanom a vôbec sa mi nechce hrabať v archíve, aby som to dokazovala../ ty si fiškál nie ja/.. nato sú tu iní odborníci... ? jasné odporná zvedavá ženská ? a musela som sa vrátiť k trom bodkám bo dakomu veľmo chýbali.. ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.