Reakcia na: Mat&Pat #14140:
Absolutne nesuhlasim s tym, aby boli sankcionavani ti, co platia cash. Toto ma vyznam len v pripade, ked je moznost kupit si cestovny listok v trafike alebo v automate.Nie kazdy je pravidelny cestujuci a jednoducho nema inu moznost ako platit vo vozidle.
Ak je cielom zvyhodnit pravidelnych cestujuchich, tak nech sa zavedu mesacniky.
ICK su nezmysel absolutne nevhodny na mestsku dopravu. Neda sa s nimi vymysliet ziadne "lepsie" riesenie. Vsetky riesenia s ICK su len viac ci menej ZLE.

expresbb
Dnes som videl linku L90. Ráno a aj poobede v smere do mesta. Mala na bielom kancelárskom papieri napísané číslo 90 a to bolo prichytené na predné sklo. Pravdepodobne tlačené na ihličkovej tlačiarni. Bol, aspoň pre mňa problém ráno zo vzdialenosti 10 m rozlúštiť číslo. A nič viac, žiadna konečná a začiatočná zastávka. Len vpredu na prednom skle číslo linky. Bola to kĺbová Karosa z LM.
Taká malá otázočka. Včera som videl linku L51 a mala napísané na vozidle za predným sklom po NÁMESTIE SLOBODY. Ale pozeral som na zástavke Železničná stanica, mesto nebola žiadna zmienka o tom, že táto linka chodí niekedy len po NÁMESTIE SLOBODY. A ani na stránke “skvelého“ nového dopravcu táto informácia v cestovnom poriadku nie je.