Reakcia na: Podlavičan #12252:
Podlavičan. Len tak prkotina reakcia na Tvoj príspevok. Bonzol si správne. Hhoci som aj ja silný fajciar, v autobuse nevybavenom uzavretým kokpitom pre šofera nemá si čo vypaľovať zobak. V trolejbusoch to si mohol dovoliť, ale i tak to nerobili. Keď tak len výnimočne, aj to len v pauzach na konenej resp. obratnej zastávke. To sú všetko dôsledky nepripravenosti a neodbornosti pri výbere aj šoférov, mam dojem pozbieranych snaď z polovice Slovenska, nielen dopravnych prostriedkov.
Ale pre dnešok už končim, musím ísť do ležiakova bo ráno rukujem do otrokovíc (pardon do práce denná) Prajem peknú kľudnú nôcku. Ešte10min budem Online, potom Off. ?
nič v zlom.
jofuri
Mno tak to by bolo najidealnejšie. Len mám obavu, že sa aj dosť zvrhne na ine temy, alebo záškodnici prídu aj na taku subodnož. Málo surfujem po fórach, ale mam take skúsenosti. Ale maš moju podporu teda aspoň touto formou. Ľidičky buďme kultúrnejši. Nezahlťme si prípadne vytvorenu subodnož pre peticiu bludmi.