Ja by som tam najradsej isiel v stredu, lebo teraz som v Turcianskych Tepliciach, teda kusok od Bystrice... Ale je tam bohuzial malo priaznivcov MHD a nikto z nich nema cas.
No ja by som dal prednost vlaku, ale do LC a RS by som sa rad pozrel... I ked najradsej by som siel do BB, ale cely den behat sam po meste sa mi moc nechce, uz som si toho uzil toto leto az az...
A kam konkretne sa chystas? Ja v utorok a v stredu nemam nic na praci a som na strednom Slovensku, takze tiez by som niekam isiel...
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Majo