Reakcia na: Kami #9935:
A kam konkretne sa chystas? Ja v utorok a v stredu nemam nic na praci a som na strednom Slovensku, takze tiez by som niekam isiel...
Nahodou som tieto dni v BB, ale v pracovne dni budem mimo - spoznavat MHD na strednom Slovensku. Takze asi to nevyjde ...
LUK
Dnes som konečne po veľa mesiacoch videl vozidlo MHD s koeficientom využitia 1,1 - spoj 24/1900... Samozrejme - ľudia išli na futbal. Preto sa pýtam - prečo nebol tento spoj posilnený? Prečo niekto sa nepokúsi odviezť ľudí aspoň vtedy, keď sa o to sami snažia? Vie mi toto niekto zdôvodniť??? ?