LUK: V utorok alebo v stredu sa chystám do Bystrice pofotiť & povoziť sa MHD, ale nerád chodím celý deň po meste sám, nemal by si čas venovať sa mi? Z Bystrice poznám iba Majkla, ale ten tam teraz nie je, tak mi povedal, že mám kontaktovať Teba alebo Kamiho, ale vidím, že teraz si tu Ty. Mohol by si mi odpísať e-mailom na majo.kovac@centrum.sk .
LUK
20. 8. 2000 bola vrátená linka 22 do svojej pôvodnej trasy cez Rudlovskú cestu s konečnou na Pieninskej. Cez Rudlovskú cestu bola presmerovaná aj linka 20. Stalo sa tak v nadväznosti na dokončenie stavebných prác v oblasti Ďumbierskej ulice, kde bola dokončená časť tzv. malého severného obchvatu.