LUK: V utorok alebo v stredu sa chystám do Bystrice pofotiť & povoziť sa MHD, ale nerád chodím celý deň po meste sám, nemal by si čas venovať sa mi? Z Bystrice poznám iba Majkla, ale ten tam teraz nie je, tak mi povedal, že mám kontaktovať Teba alebo Kamiho, ale vidím, že teraz si tu Ty. Mohol by si mi odpísať e-mailom na majo.kovac@centrum.sk .
Schuhu
Ešte doplním CP novej linky. Odchody z Pieninskej a zároveň aj zo Zvolena, AS sú nasledovné: 6:00, 6:45, 7:30, 8:15, 12:35(!), 13:30, 14:15, 15:00, 15:55, 16:45.
Spoj 12:35 ide len zo Zvolena, v opačnom smere nejde z Pieninskej, ale len z mesta.