Kami: hmmmm, no response... A také zaujímavé otázky si položil 
btw: to sa dá cez wap poslať taký dlhý príspevok?

btw: to sa dá cez wap poslať taký dlhý príspevok?

Toto sme si zvolili

Pozitivne zistenie, ze? :)))

nfc
Ak uz tak strasne kritizujete tabule EMtest, tak sa bavme o tych ,,3.generacie,, ,pretoze to co bolo predtym boli prve pokusy. Dalej by som rozlisil veci tak, ze nieco technicky problem /HW/, ale nieco je zle nastavenie v SW.
Re #933 Papyr: