Reakcia na: LUK #9211:
Chcem Ťa poprosiť, aby si pri druhu vlaku nepísal písmeno "M" (MZr, MOs), lebo mi to strašne robí zle. Pokiaľ viem, tak po tratiach ŽSR premávajú v pravidelnej osobnej doprave len EC, IC, Ex, R, Zr (+ER), Os vlaky. Dopĺňanie písmena "M" na bystrickej stanici, ako skratky pre slovo "motorový", je úplne nezmyselné. Však ktorý vlak nie je motorový - skrátka jazdí bez motora?
pochvalit za prispevky, najma ten zo zac. aprila bol mimoriadne trefny. Keby sa nimi dalo aspon nieco dosiahnut ?
LUK
V dôsledku stavebných prác na Zvolenskej ceste došlo k posunutiu zastávky "Zv. cesta, pekáreň" o cca 50 metrov smerom k Radvani (pre obidva smery).
?