Reakcia na: stella #8430:
Plne s Tebou súhlasím ale skús sa sťažovať tam, kde za to môžu, čiže na snopko@sadbb.sk a na kralik@misbb.sk. Toto sú nezávislé stránky záujemcov o MHD, ktoré cestovné nijakáým sposobom neupravujú.
Dohovoríme sa mailom ...
Hlavne sa nedaj! ☺
danka
opäť sme padli na holú riť...koľko krát ešte MHD zdražie v priebehu tohto kalendárneho roka? Dokedy si z nás mesto a SAD budú robiť fackovacích panákov? Bystrica nie je až taká veľká - navrhujem - začnimeč všetci chodiť pešo a potom uvidia, potom sa spamätajú, tie skorumpované prepité svine!!!!