Reply on: mimi #8429:
Schengenská dohoda je o niečom úplne inom (o režime na vnútroúnijných hraniciach), voľný pohyb tovaru a osôb dávno máme, môžeš si doviezť vrakov z EÚ koľko chceš už dnes.
Dohovoríme sa mailom ...
Hlavne sa nedaj! ☺
danka
opäť sme padli na holú riť...koľko krát ešte MHD zdražie v priebehu tohto kalendárneho roka? Dokedy si z nás mesto a SAD budú robiť fackovacích panákov? Bystrica nie je až taká veľká - navrhujem - začnimeč všetci chodiť pešo a potom uvidia, potom sa spamätajú, tie skorumpované prepité svine!!!!