Reply on: mimi #8429:
Schengenská dohoda je o niečom úplne inom (o režime na vnútroúnijných hraniciach), voľný pohyb tovaru a osôb dávno máme, môžeš si doviezť vrakov z EÚ koľko chceš už dnes.
Dohovoríme sa mailom ...
Hlavne sa nedaj! ☺
tr3mp
Re #8447 mirkobb: Ja do 1.5. na 99% do BB nedôjdem, takže stretnutie by som odložil na neskôr. Tie mapy by ma zaujímali.