JE TO NA STAREJ POHLADNICI.VIDIET TAM DNESNE STARE MESTO,KONIEC DOLNEJ ULICE A NAMESTIE SNP (NIEKDE NA TEJ UROVNI STOJI ELEKTRICKA).
BB by to pridalo na "veľkomestskosti". Veď keď môže mať električku taký Gmunden v Rakúsku ...
danka
Ludia, ktori idu do mesta su v tom, ze opat chodia po normalnej trase (hlavne ti starsi). Ked autobus na Striebornom namesti zaboci dolava, zacinaju zbesilo gulat ocami, vstavaju zo sedadiel, behaju po autobuse a robia riadny chaos. Dnes som to videla na jednej babke. Ta vstala a vybrala sa smerom k vodicovi so ziadostou o vysvetlenie. On medzitym na Lazovnej prudko zabrzdil a babicka sa vydrbala na predne schody tak, ze sukna jej dobreze nepreliezla cez hlavu!!!