Reakcia na: mimi #7692:
Včera som išiel po Tajovského ulici a tiež som sa čudoval nad tým označníkom, keďže v nedeľu bol ešte na svojom mieste. Teda je isté, že ho tam neumiestnil dopravca, ale najaké bujaré osoby. Ale určite ho je nutné vrátiť na miesto.
Papyr
Falosny papyr: Chapem, videl som takych tiezstudentov prave v tej Ziline
Danka: No vidis, ze to ide ?
All: sorry za dlho sa tiahnuci offtopic o VS. Povodne to bolo len o tom, ze aj mimobystricki studenti studujuci v BB by mali mat zlavu na cestovnom.