Reakcia na: Papyr #7548:
Počúvaj:1) Nekradni Papyrov nick
2) Heeej, podľa seba súdiš ostatných? A ani podvody a fionancie nepomohli a bol si schopný len dva roky vyštudovať, potom ťa vyrazlili, lebo neschopnosť sa už nedala ani peniazmi zakryť? Ani poriadne slovensky ťa tam nenaučili? No to je bieda...
mimi