Reakcia na: janbystrican #5893:
Okrem London Transport poznáte ešte nejakú prosperujúcu SÚKROMNÚ firmu prevádzkujúcu MHD? V ČR sprivatozovali DP Mariánské Lázně a ide to tam od desiatich k piatim.
len neviem, ci by to pomohlo momentalnej situacii. Ale aj za tu chvilku srandy by to stalo ?
Anu
Na Foncordu (Tulsku) by mohli presmerovat este aspon 1 trolejbus - zisiel by sa minimalne na posilnenie rano a 18:00-19:00 kedy 6 chodi preplnena.
A tiez posilnit 7 a 51 ktore casto chodia velmi plne.
No jednoducho nech si to ti odskusaju a uvidia, ake je to peklo...