Stale sa bavime o kadejakych zlozitych tarifnych programoch. Ani ten zilinsky nie je idealny!
Preto sa znova pytam: CO JE ZLE NA KLASICKYCH PREDPLATNYCH LISTKOCH NA MHD ake funguju v Bratislave, Kosiciach a Presove???
Rychly nastup a vystup cestujucich, nizke ceny za cestovanie (= zvysovanie atraktivity MHD) + ked sa to tak vezme aj volne jazdy, kedze za obdobie sa plati pausalne bez ohladu na pocet uskutocnenych jazd.
Presov ma cca o 10 000 obyvatelov viac ako BB. Je tam aj MHD drahsia? Nie! Ja ako student si kupim mesacnik za 165 Sk a ak ma to bavi a mam na to cas, mozem vykonat 2500 jazd za stale tu istu cenu (!!!). O com sa teda bavime?
Preto sa znova pytam: CO JE ZLE NA KLASICKYCH PREDPLATNYCH LISTKOCH NA MHD ake funguju v Bratislave, Kosiciach a Presove???
Rychly nastup a vystup cestujucich, nizke ceny za cestovanie (= zvysovanie atraktivity MHD) + ked sa to tak vezme aj volne jazdy, kedze za obdobie sa plati pausalne bez ohladu na pocet uskutocnenych jazd.
Presov ma cca o 10 000 obyvatelov viac ako BB. Je tam aj MHD drahsia? Nie! Ja ako student si kupim mesacnik za 165 Sk a ak ma to bavi a mam na to cas, mozem vykonat 2500 jazd za stale tu istu cenu (!!!). O com sa teda bavime?
To je pekne povedat "Spickova linka", ked to chodi raz za hodinu.
Vladimir
Naozaj, logicka konecna L32 by bola na Prsianskej az hore pri novych domoch.
Zaujimave, napisal som hore, ale nikdy som tam nebol, takze ani neviem, ci sa ide do Prsian hore alebo dolu kopcom. Podla mapy sa mi akosi vidi, ze by to mohlo byt hore na kopci. Ale nie tak davno som z mapy tiez otipoval Polnu ul. na stvorprudovku a Internatnu ul. na uplne rovinatu ulicu, takze na to by som sa nespoliehal