Reakcia na: davidmik555 #56501:
Pokiaľ si dobre pamätám, tak dávali ešte pred samotným zavedením príspevok, na ktorom opisovali rozdiel medzi cestovným poriadkom a výveskami alebo niečo podobné. A práve tam propagovali vylepovanie cestovných poriadkov, ako je pri linkách MHD. Samozrejme, nezrealizovalo sa to. A mimochodom, ak to tak malo byť, tak neviem, prečo potrebovali zlučovať viacero liniek do jednej. V prípade BB, Pršany zlúčené s Badínom a Hronsekom do linky 602, Harmanec s Tureckou a Špaňou do 604. V prípade ZV, linky do Čerína a Očovej zlúčili do 105 a najnovšie MHD ZH tiež dali do dvoch prímestských liniek. To tie jednotlivé cestovné poriadky robí neprehľadnými, keď jedna linka ide až do troch dedín, resp. sú v nej v horšom prípade zakomponované spoje MHD. V takom prípade by cestujúci museli lúštiť pri každom odchode poznámky, kadiaľ daný spoj ide. Neviem, prečo by sa nemohol zaviesť systém číslovania, ako je v BSK, kde číslo linky korešponduje s číslom zóny, v ktorom je jej cieľ. Myslel som si, že sa to takto zavedie aj tu. Príklad:601 - Badín, Hronsek
602 alebo 610 - Nemce, Malachov
627 - Pršany
606 - Harmanec
607 - Špania Dolina
V takomto prípade by sa mohlo pristúpiť k normálnym výveskám, každá linka má jeden cieľ a svoj CP. Samozrejme, že nejaké zachádzky by tie linky mohli mať. Potom už nevidím problém ani so zavedením intervalovej premávky.
...
slovak2018
Ťažko posúdiť či sa jedná o posun k lepšiemu. IDS deklaruje zachovanie CP a doplnenie spojov, no nepovažujem za úplne šťastné integrovať celú MHD do dvoch regionálnych liniek. Osobne to pokladám za menej prehľadný a komplikovanejší systém - viď Brezno, kde snáď doteraz jazdia autobusy s papierikom za oknom s číslom bývalej linky MHD, aby ľudia vedeli kadiaľ spoj ide. Nemyslím si, že vstup do IDS by mal znamenať integráciu MHD do regionálnej autobusovej linky. Navyše nedokážem pochopiť tie večné problémy pri presune kreditu z kariet SADky na IDS. Najskôr ľuďom nedokázali presunúť kredit na regionálnu dopravu s tým, že to môžu minúť na MHD - čo mnoho ľudí nevyužije. A teraz im prepadne aj ten kredit. Zase je to o neschopnosti IDS ošetriť si základné veci. Pre Banskú Bystricu táto zmena v ZH znamená pravdepodobne ďalšiu vlnu dvojdverových Citelisov...
EDIT: BBSK je asi jediný kraj na Slovensku, kde sa MHD integrovala a de facto zanikla už v dvoch okresných mestách. Nespomeniem si na podobný príklad z územia Slovenska. Ak niekto vie, budem rád za dopnenie.