Reakcia na: draxter #56176:
Inak páči sa mi tvoj návrh a už aj mna v minulosti tá polookružná L22 napadla ibaže na rozdiel od tej 23 mala byť 21. Len zase dal by som na nich aspoň 20 minútové intervaly aby išla lepšie v preklade s tou 20 aspoň z Námestia Slobody keďže najefektívnejšie sú v špičke minimálne približne 10 minútové intervaly na spoločnom úseku (Rudohorská - NSL) Ale aj tak sa mi viacej páči ten môj návrh s 21 a 22 ktorý som tu navrhol nižšie
madarjarko
Inak ja sa v BB snažím využívať hlavne trolejbusové linky ak sa dá keďže sú kvalitnejšie ako tie autobusové (až na tie busy namiesto trolejbusov) minule som išiel L21/22 z Okresného úradu na Štadlerovo ale chcel som ísť pôvodne až na Národnú, autobus sa dosť pomaly vliekol ale za ním išla L1 a tak na Štadlerovom som do nej prestúpil a na Národnej som bol rýchlejšie ako 21/22