Reakcia na: S499.1023 #55932:
Neviem, údajne preto, ze šoférsky okrem zalomenia vozidla treba riešiť aj ideálnu stopu kvôli vedeniu s tým, že tyče sú na zadnej polke kĺbáku. Ale ak ste s tým jazdil, ja sa určite s Vami nehádam. Mój príspevok bol o tom, že vodič trolejbusu sa zháňa (certifikuje) ťažšie ako vodič autobusu.
na našom ministerstve.
zdenekhudik@seznam.cz
BB-Schuhu
https://www.dpbb.sk/aktuality/clanok/obmedzenia-v-mhd-banskobystricky-maraton-sobota-862024?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR0ayGPDCnCEzWzXgHLtnubOUueiBIQqhQx-QOQY4-1_42BMRrdkinI4IdA_aem_AU5kB3QAniwWh5N4iIlh8Rb9Gw_t6yjDLium5jhPcOdyupwRM8oic41eNegxaTnYvNu7Ug0Bi6Mx_9glGVyu3Y0c