Reakcia na: S499.1023 #55932:
Neviem, údajne preto, ze šoférsky okrem zalomenia vozidla treba riešiť aj ideálnu stopu kvôli vedeniu s tým, že tyče sú na zadnej polke kĺbáku. Ale ak ste s tým jazdil, ja sa určite s Vami nehádam. Mój príspevok bol o tom, že vodič trolejbusu sa zháňa (certifikuje) ťažšie ako vodič autobusu.
na našom ministerstve.
zdenekhudik@seznam.cz
BB-Schuhu
zdroj: https://www.banskabystrica.sk/aktuality/2024/pocas-vystavby-novej-nemocnice-bude-klucove-vyuzivanie-alternativnych-foriem-dopravy/