Reakcia na: BB-Schuhu #55636:
Čo sa týka tých dopravných kariet, tak z môjho pohľadu je výborné, že konečne začínajú fungovať trochu univerzálnejšie dopravné karty - Visa a MasterCard. Tie budú platiť nielen v ČSAD LC a SAD ZV, ale aj v Tescu, Kauflande, ŽSSK, ČD a inde. A kartu môžem mať v telefóne.
BB-Schuhu
https://idsbbsk.sk/informacie-ohladom-banskobystrickych-primestskych-liniek-ktore-momentalne-funguju-v-rezime-tarifa-mhd/
Tento stupeň integrácie sa tak po niekoľkých desaťročiach končí.