Reakcia na: fragma #48981:
A netreba zabúdať, že obrady bývajú v čase, keď sú busy plné žiakov a študentov po skončení vyučovania, teda to skrátenie kĺbovej L21 po Vozovňu ešte viac zaplní hronsecký bus (malý Citelis) aj obyvateľmi Kremničky (spoj naspäť meškáva aj cez 10 min.), čo je kapacitná anomália. Tu je kameň úrazu súbeh 21/455/trolejbus 2 po Sládkovičovej, tým pádom rovnomernejšie rozvrstvenie aj do krematória. Tieto vynechania Rakytoviec s Kremničkou od MHD s ponechaním iba PAL majú byť, ale inokedy, nie práve v čase špičky (len preto, že treba ešte jeden spoj prejazdovo Zvolenskou cestou, lebo nevyšli "intervaly", ktoré sú pred celou hodinou), keď je potrebný aj samostatný bus na Badín/Hronsek ?
Do Kremničky treba čakať na ten druhý prázdny kĺb ?
fragma
Krajský úrad smer Kremnička
-chýba výveska linky 601455 do Badína a Hronseku, je poškodená aj vrstva prikrytia
http://postimg.org/image/jto73dbmd/
Štefánikovo nábrežie, smer EUROPA
-výveska linky 601463 na Pršany je dole na prednej strane označníka stará s večerným spojom a takisto je tam aj spoj na Králiky, obe tieto sú obnovené na zadnej strane
http://postimg.org/image/8i4ww6oqv/ (odstrániť, aby to nemiatlo)
http://postimg.org/image/h0m9b6fzb/ (tu vzadu dobre)
Štadlerovo nábrežie
-na Nást. 3 na novej výveske od 9.6.2013 chýbajú spoje linky 606428 a kolonka Lučenec AS ? (SAD LC)
-na N.2 chýbajú na novej výveske od 9.6.2013 v kolonke Banská Bystrica, AS príchodzie spoje linky 606428 z Lučenca
-neposun dudinského spoja 611404/21 zo 6:43x na 6:44x (po pridaní Kováčová rázc.)
IVALAK, STK, kolonka B.Bystrica, AS
-neposun dudinského spoja 611404/21 zo 6:39/40x na 6:41/42x (po pridaní Kováčová rázc.)
-chýbajú odchody jednosmerného detvianskeho spoja 604440/5 po Zvolenskej ceste 8:08/10x (chýbali aj od 9.12.2012, na Rakytovce-ČOV a Badín-rázc. je uvedený)
http://postimg.org/image/osyq20spt/