Reakcia na: fragma #48981:
A netreba zabúdať, že obrady bývajú v čase, keď sú busy plné žiakov a študentov po skončení vyučovania, teda to skrátenie kĺbovej L21 po Vozovňu ešte viac zaplní hronsecký bus (malý Citelis) aj obyvateľmi Kremničky (spoj naspäť meškáva aj cez 10 min.), čo je kapacitná anomália. Tu je kameň úrazu súbeh 21/455/trolejbus 2 po Sládkovičovej, tým pádom rovnomernejšie rozvrstvenie aj do krematória. Tieto vynechania Rakytoviec s Kremničkou od MHD s ponechaním iba PAL majú byť, ale inokedy, nie práve v čase špičky (len preto, že treba ešte jeden spoj prejazdovo Zvolenskou cestou, lebo nevyšli "intervaly", ktoré sú pred celou hodinou), keď je potrebný aj samostatný bus na Badín/Hronsek ?
fragma
To isté platí aj pre cestujúcich zo Zvolenskej cesty do Kremničky, aby sa takto neopláchli. Hlavne okolo 15-tej idú L22 (ak trošku mešká) a L90 (minútku skôr) takmer súbežne za sebou (menej ako 5 minút), len už nemajú identickú trasu Krajský úrad-Krematórium