Reakcia na: PFM #48480:
A mohli by ihneď 100% obnoviť vozidlový park v MHD Žiar nad Hronom, ktorý je v súčasnosti tvorený B732 (aj keď po GO) a jednou staršou B932, ktorá ale ešte pojazdí. Sú možnosti aj tu v BB pre väčšie nasadenie kĺbov. Napr. dosť nepochopiteľne zostalo sólo aj na 24/3, tiež niečo by mohlo ísť aj na 34 a pod. Určite by to bolo efektívnejšie využitie ako na 90/2, keď už tak..
Vladimír