Reakcia na: Agent007 #48334:
A to chce dokazat co? Ze ked to s prepacenim dodrbali v Bratislave, tak to mozu dodrbat aj v Banskej Bystrici?V oboch pripadoch je to fail, nie je predstavitelne aby vzdy pri takomto pocasi zastala cela elektricka trakcia. To vedenie sa ma v pripade zlych poveternostnych podmienok osetrit a spravca dopravnej cesty by mal vlastnit prislusne zariadenia.
A mozme si zacitovat aj Zakon o doprave na drahach:
"§ 16
Práva a povinnosti dopravcu a cestujúcich
(1) Dopravca je povinný
(b) uskutočňovať prepravu cestujúcich podľa cestovného poriadku za cestovné podľa tarify cestovného a
zabezpečiť náhradnú dopravu cestujúcich, ak je poskytovanie dopravných služieb obmedzené alebo zastavené"Islo o sviatocny den, teda SAD ZV holding musel mat dost vozidiel na NAD. Kazdy vodic trolejbusu musi mat VO sk. D, takze moze jazdit na autobuse (hoci v BA sa tvaria ze "tosaneda", ale ked sa to da v Kosiciach, da sa to aj v inych mestach).
?
neoBB
Odchod vlaku 15:37 Účast Bystricanov na derby POVINNÁ