luk aj som si myslel.No nejaky nestastnik sa za teba vidaval,nastastie mam jeho mail adresu a tak ho zajtra zaplavim spamom
Majkl prepac ze sa tak blbo pytam,ale neda mi to.Tie Php stranky robis ty, alebo vies iba html?
Ale už veci v HTML sú pre mňa veľkou pomocou, to si cením.
LUK
Hmm, pol hodiny je dosť. Keby to tak išlo copy+paste.:-) Bolo by zložité naučiť sa updaty?
all: na cp.sk sa už postupne objavujú nové CP.