Reakcia na: Oliver #47938:
tu sa nič nepodáva, na to máš oficiálne stránky SADky, toto je neoficiálna stránka.www.sadzv.sk
Nezaškrtával si náhodou pri registráci, že toto niesu stránky žiadneho dopravcu, čiže táto stranka (imhd.sk) za nič nemôže, a nič s tým nespraví? ?
N/A
hlavne keď v ISIC karte existuje ten čip... ktorý sa dá všelijako využiť... či už ako vstup (jeho záznam) do školy, poukážka na obedy, knižničný preukaz... a zrušia najhlavnejšiu zložku... autobusy (hlavne MHD)... je to celkom divné čudné... a vyvádzajúce rôzne dôsledky... vraj technického charakteru... žiaden dopravca s tým nemá problém... ja osobne som s isicom nemal tiež žiadny problém... takže... takže.