mám otázku podávaju sa stažnostilen tu alebo existuje aj iná miestnosť na sťažnosti na autobusárov kvoli ktorím človek dostane pokutu len za to že autobusar ma nervy po celom dni a navyše ked si clovek chce zakupit listok a listok pre priatela a vyskocí vám error ?
N/A
hlavne keď v ISIC karte existuje ten čip... ktorý sa dá všelijako využiť... či už ako vstup (jeho záznam) do školy, poukážka na obedy, knižničný preukaz... a zrušia najhlavnejšiu zložku... autobusy (hlavne MHD)... je to celkom divné čudné... a vyvádzajúce rôzne dôsledky... vraj technického charakteru... žiaden dopravca s tým nemá problém... ja osobne som s isicom nemal tiež žiadny problém... takže... takže.