Reakcia na: fonzo #47800:
Aj napriek štrajku platí, že dnes je oficiálne deň školského vyučovania, preto sa jazdí v režime "c". Dopravca nemôže len tak sám od seba jazdiť podľa prázdninového CP.
to je asi velky problem prilozit kartu k citacke aby vyplula nulovy listok a dopravca mal informacie o pocte prepravenych osob a vytazenosti danej linky v konretnych casoch. Ale treva uzbat si boss nasiel si dalsi z kopec nedostatkov
Danny