no sou bola fajn ale organizator dost popabral dve veci
1-nedostatok toaliet
2-chabá doprava
Neviem preco sa to neriesilo po zeleznici ved cez vlkanovu popri badinskom rybniku az takmer pred branu letiska mohol jazdit kludne Osobák
Alebo uplne uzatvorit cestu domacim dat rezidentne karty a tocit autobusy v 5 minutovom intervale...ale oni nerozmyslaju
1-nedostatok toaliet
2-chabá doprava
Neviem preco sa to neriesilo po zeleznici ved cez vlkanovu popri badinskom rybniku az takmer pred branu letiska mohol jazdit kludne Osobák
Alebo uplne uzatvorit cestu domacim dat rezidentne karty a tocit autobusy v 5 minutovom intervale...ale oni nerozmyslaju
wizard112
Keď sú všetky tie improvizované parkoviská popri I/69, tak to tam vždy bude rovnaké.