Reakcia na: 810zssk #47710:
Alebo rovno aplikovať "záložný" scenár. Ako majú uvedené na oficiálnej stránke, v prípade nepriaznivého počasia by sa to údajne riešilo parkovaním v BB a vo ZV (na verejných parkoviskách) a obslúžené by to bolo kyvadlovkou. I keď tento scenár si neviem predstaviť - kde by toľko áut parkovalo? Pri Tescu, Baumaxe či Radvaň parku - ak sú to vôbec "verejné" parkoviská? Alebo v centre, pričom by boli ušetrení platenia? Keď sú všetky tie improvizované parkoviská popri I/69, tak to tam vždy bude rovnaké.
neoBB
1-nedostatok toaliet
2-chabá doprava
Neviem preco sa to neriesilo po zeleznici ved cez vlkanovu popri badinskom rybniku az takmer pred branu letiska mohol jazdit kludne Osobák
Alebo uplne uzatvorit cestu domacim dat rezidentne karty a tocit autobusy v 5 minutovom intervale...ale oni nerozmyslaju