Gratulujem. Opäť fantastická intergalaktická kvalita.
Dnes som od 5:07 stál na zastávke Ďumbierska, ŠZŠ, odkiaľ mal ísť o 5:16 spoj 47 L21, resp. o 5:46 spoj 5 L22. Samozrejme, realita vyzerala inak, t. j. autobus dorazil konečne až o 5:31 a aj tak to bol spoj inej linky - podľa údaja z CL išiel spoj 23 L22 (tak bol aj na transparentoch), ktorý podľa CP má ísť až 6:46 ? ... ešte že spoj 303 L6 z NS išiel o niečo vyše minúty neskôr a stihol som prestúpiť.
Dnes som od 5:07 stál na zastávke Ďumbierska, ŠZŠ, odkiaľ mal ísť o 5:16 spoj 47 L21, resp. o 5:46 spoj 5 L22. Samozrejme, realita vyzerala inak, t. j. autobus dorazil konečne až o 5:31 a aj tak to bol spoj inej linky - podľa údaja z CL išiel spoj 23 L22 (tak bol aj na transparentoch), ktorý podľa CP má ísť až 6:46 ? ... ešte že spoj 303 L6 z NS išiel o niečo vyše minúty neskôr a stihol som prestúpiť.
fonzo
Ozaj, kúpa celodenných lístkov aspoň u šoféra tu mala byť už dávno (veď tu kúpu by oni vymysleli nejak kruto ? ), 2€ celý 1€ polovičný... a malo by to hádam väčšie využitie ako mesačník... ale 3,30€ za SMS lístok je veľa. Rovnako ako 0,79€ za 45-minútový.